Kim jesteśmy?

Początki naszej pracy w windykacji przypadają na 1996 rok. Zaczynaliśmy działać w tej branży jako przedstawiciele dużej kancelarii z Wrocławia, ówczesnej stolicy firm windykacyjnych. W niedługim czasie i po zdobyciu doświadczenia, zajęliśmy się windykacją terenową, szkoleniami oraz tworzeniem i coachingiem działów windykacyjnych naszych Klientów. Powstała wtedy spółka Windykator Osman, Holwek i Wspólnicy Spółka z o.o. ukształtowała nas i rozwinęła zawodowo.

W 2005 roku powstała spółka jawna „Windykator”, która do dziś odzyskuje pieniądze na rzecz Wierzycieli.

Praca ta nie jest jednak całym naszym światem. Z przyjemnością, lub w wolnym czasie, chętnie damy się wciągnąć w rozmowy o boksie, gimnastyce, piłce ręcznej, broni 'białej', psach rasowych, wędkarstwie i Kresach.Jacek Osman – prawnik, absolwent UMCS w Lublinie. Specjalizuje się w negocjacjach z kontrahentami, windykacji terenowej, oraz czynnościach komorniczych. Chodzący wulkan energii i encyklopedia wiedzy o historii Polski. Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Instruktor gimnastyki i jeden z założycieli portalu gimnastycy.pl. Prywatnie troskliwy mąż i dumny ojciec dwóch pięknych córek.
Piotr Kozłowski – prawnik, absolwent UMCS w Lublinie. Od początku swej kariery zawodowej związany z branżą windykacyjną. Posiada olbrzymie doświadczenie w kontaktach z organami sądowymi i wykonawczymi. W „Windykatorze” odpowiedzialny za funkcjonowanie procedur sądowych i egzekucyjnych. Prywatnie fan piłki ręcznej, który nie odpuści żadnego meczu swojej ukochanej kieleckiej drużyny i zawsze wesprze dopingiem naszą reprezentację.

Dane rejestrowe

Sąd Rejestrowy: Wydział X Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Kielcach
nr KRS: 0000229491
NIP: 959-167-64-60
REGON: 260012993
WINDYKATOR Jacek Osman i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Jagiellońska 60B lok. 5
25-734 Kielce
+48 602 237 139
+48 600 404 268
e-mail: kontakt (at) windykator-osh.pl
© 2017 Wykonanie Krzysztof Kończak